Przychodnia Weterynaryjna Warszawa Animal Care Center Wilanów przyjmuje zwierzaki w jednym z czterech gabinetów weterynaryjnych. Każdy z gabinetów jest klimatyzowany i oprócz niezbędnego sprzętu medycznego jest wyposażony w miskę dla psa lub kotka. Dodatkowo zwierzaki mogą otrzymać własnoręcznie robione ciastka dietetyczne od weterynarza. Dzięki temu wizyta weterynaryjna w Przychodni Weterynaryjnej Warszawa Animal Care Center Wilanów przebiega bezstresowo a weterynarz kojarzy się z przyjemnością. W przychodni weterynaryjnej Warszawa Animal Care Center Wilanów przyjmują wysoko oceniani specjaliści z zakresu nefrologii weterynaryjnej, neurologi, dermatologi czy okulistyki. Gabinety specjalistyczne wyposażone są w niezbędny sprzęt dla weterynarzy specjalistów. Dzięki temu macie Państwo pewność, że opieka nad chorym pupilem będzie kompleksowo przeprowadzona w jednym miejscu w Warszawie.
Zapraszamy Państwa ze swoim psem lub kotem na wizytę do przychodni weterynaryjnej Warszawa Animal Care Center - weterynarz Wilanów Warszawa.

Bezpieczeństwo pacjentów jest naszym priorytetem. Dlatego opieka anestezjologa weterynaryjnego w trakcie nawet prostego zabiegu u psa lub kota jest u nas standardem a zabiegi wykonywane są przy znieczuleniu wziewnym pod pełnym monitoringiem. Jest to obecnie najnowocześniejszy i najbezpieczniejszy, stosowany w wielu renomowanych klinikach na całym świecie system znieczulenia i kilku wybranych przychodniach weterynaryjnych w Warszawie. Sala operacyjna wyposażona jest w specjalistyczną aparaturę dawkującą znieczulenie i monitorującą wiele parametrów życiowych pacjenta. Również temperatura pacjenta jest monitorowana i utrzymywana przez specjalistyczny sprzęt do zapobiegania hipotermii pooperacyjnej. W sali operacyjnej Animal Care Center Warszawa Wilanów zainstalowana jest również nowoczesna instalacja gazów medycznych, dostarczająca w sposób nieprzerwany niezbędne gazy dla pełnego zachowania komfortu psa lub kota.

Znieczulenie wziewne jest najmniej szkodliwie na organizm pacjenta, jednocześnie zapewnia bardzo szybką indukcję znieczulenia i bardzo szybkie wybudzenie pacjenta z narkozy. Podanie anestezji drogą wziewną pozwala na ciągłą, precyzyjną kontrolę głębokości snu w przeciwieństwie do anestetyków podawanych w formie zastrzyku domięśniowego lub nawet dożylnego.

W przychodni weterynaryjnej Warszawa Animal Care Center Wilanów zainstalowano nowoczesne RTG dla psa lub kota. Sprzęt cyfrowy pozwala weterynarzowi na szybkie i dokładne wykonywanie zdjęć RTG psa lub kota w Warszawie Wilanów. Zainstalowane oprogramowanie umożliwia lekarzowi natychmiastowy dostęp do wyników badań przechowywanych w cyfrowym archiwum. Wykonywanie zdjęć starymi aparatami trwa dłużej i naraża pacjentów na większe dawki promieniowania, nieobojętne dla organizmu.

Nasz aparat rentgenowski spełnia najbardziej restrykcyjne i najnowsze wymogi bezpieczeństwa, umożliwiając otrzymanie najwyższej jakości obrazów, przy minimalnej dawce promieniowania pochłanianej przez pacjenta, co jest istotne wobec zdrowia naszego pupila.

W przychodni weterynaryjnej Warszawa Animal Care Center można również oznakować swojego psa lub kota - wstawienie czipa (tzw. chipowanie) oraz zarejestrować psa lub kota w międzynarodowych bazach zwierząt. Przygotowujemy psy lub koty do wyjazdów zagranicznych, w szczególności wykonujemy niezbędne szczepienia i diagnostykę.

W efekcie wystawiany jest paszport dla psa lub kota. Umożliwia to wyjazd zagraniczny zwierzaka. Wykonywane są również obowiązkowe i dodatkowe szczepienia psów i kotów np. przeciw wściekliźnie czy chorobom zakaźnym. Prowadzimy punkt wydawania paszportów dla psów i kotów w Warszawie.

Przychodnia weterynaryjna Warszawa - Animal Care Center Wilanów udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji. W recepcji można też nabyć karmy dla psów i kotów marki Farmina. Dostępna jest linia specjalistyczna - Farmina Vet Life „Natural Diet” pierwsza w pełni naturalna a także standardowe diety Natural.

Naszym partnerem jest szkoleniowiec/behawiorystka dla psów Agnieszka Osija - Oczami Psa oraz kocim behawiorystą kocie-porady.pl
Jesteśmy także na Woofy.
Zapraszamy lek. wet. Kamila Poleniewicz i lek. wet. Maciej Wątroba

Adres

Przychodnia Weterynaryjna Warszawa
Animal Care Center
Miasteczko Wilanów
ul. Sarmacka 9
02-972 Warszawa Wilanów
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 21:00
Sobota - Niedziela
10:00 - 15:00
Zadzwoń lub wyślij e-mail

Tel:
22 740 77 63
E-mail
recepcja@animalcarecenter.pl
Lokalizacja