lek. wet. Kamila Poleniewicz, interna, specjalista chirurg psów i kotów
Ukończyła studia na Wydziale Medycyny SGGW w Warszawie. Po uzyskaniu dyplomu rozpoczęła pracę na stanowisku samodzielnego lekarza weterynarii w jednej z warszawskich przychodni weterynaryjnej. Już podczas studiów aktywnie poszerzała swoją wiedzę jako wolontariuszka w Przychodni weterynaryjnej GINVET w Warszawie.
Ukończyła studia specjalizacyjne z zakresu chirurgii weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. W naszej przychodni weterynaryjnej w Warszawie Wilanów pani doktor zajmuje się chirurgią i chorobami wewnętrznymi zwierząt - szczególnie chorobami kotów, z której to dziedziny stale poszerza swoją wiedzę. Jest fanką sfinksów i kocią mamą rudego dachowca Garfilda.
lek.wet. Maciej Wątroba, interna, specjalista chirurg, anestezjologia
Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Od trzeciego roku studiów poszerzał swoją wiedzę i umiejętności w Przychodni GINVET w Warszawie. Pracował w przychodniach weterynaryjnych w Warszawie na stanowisku lekarza weterynarii.
Współpracuje z Polską Akademią Nauk, w której prowadzi przewód doktorski wspólnie z Wydziałem Medycyny Weterynaryjnej SGGW. Ukończył studia specjalizacyjne z chirurgii weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Regularnie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i sympozjach weterynaryjnych. W naszej przychodni lek. wet. Maciej Wątroba zajmuję się interną, chirurgią oraz anestezjologią psów i kotów. Prywatnie jest właścicielem dwóch psów i dwóch kotów.
lek.wet. Iwona Demczuk, specjalista chorób psów i kotów, interna
Absolwentka Wydziału Weterynarii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. W 2017 roku uzyskała tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów. Posiada szerokie i długoletnie doświadczenie w leczeniu chorób zwierząt, które zdobyła pracując na stanowisku samodzielnego lekarza weterynarii
oraz biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach. W przychodni Animal Care Center Wilanów zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych psów i kotów. Prywatnie właścicielka Luny- sznaucerki miniaturowej.
lek. wet. Jakub Kutera interna
Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Juz w trakcie studiów zdobywał wiedzę praktyczną w różnych placówkach. W naszej przychodni zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych psów i kotów. Z wielką pasją uczestniczy w rozmaitych konferencjach i kursach pogłebiając swoje umiejętności z różnych dziedzin medycyny weterynaryjnej. Największe zainteresowanie to chirurgia.
lek. wet. Olga Siwa, specjalista chorób psów i kotów, okulistyka
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie w 2013 roku. Od 3 roku studiów odbywała praktyki spędzając każdą wolną chwilę w licznych lecznicach weterynaryjnych, ucząc się od najlepszych lekarzy weterynarii. W 2017 roku ukończyła studia specjalizacyjne z zakresu Chorób wewnętrznych psów i kotów na Uniwersytecie
Przyrodniczym we Wrocławiu uzyskując tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów. Na początku swojej pracy zawodowej pracowała jako internista, szczególną uwagę poświęcając największej pasji- okulistyce, cały czas pogłębiając wiedzę oraz biorąc udział w licznych kursach. Prywatnie właścicielka przepięknego kota Toudiego rasy turecki van.
lek.wet Agata Raduj, specjalista chorób psów i kotów, internista
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie z 2007 r. Swoją karierę zawodową rozpoczynała jednak w Warszawie, gdzie wyjechała od razu po studiach. Pracowała w dużych warszawskich klinikach weterynaryjnych, również w placówkach całodobowych. W 2015 roku ukończyła Podyplomowe Studia z zakresu chorób psów i kotów uzyskując tytuł Lekarza Specjalisty.
Uczestniczyła w prestiżowych kursach z dziedzin takich jak : dermatologia, endokrynologia oraz anestezjologia małych zwierząt. Ukończyła również szkolenia z zakresu terapii miejscowej w dermatologii oraz z diagnostyki i leczenia chorób skóry psów i kotów. Swoją wiedzę pogłębia na licznych wykładach, warsztatach oraz sympozjach. Oprócz weterynarii jest miłośniczką zdrowego stylu życia oraz ćwiczeń na siłowni. Uwielbia czytać książki, zwłaszcza kryminały polskich autorów. W wolnym czasie lubi podróżować oraz smakować kuchni tajskiej. Prywatnie właścicielka 15-letniej suczki Ginger rasy sznaucer miniaturowy..
lek. wet. Klaudia Majcher, dermatologia, cytologia, otologia, endokrynologia
Absolwentka UP w Lublinie, ostatni rok studiów spędziła na SGGW w Warszawie. Od 3 roku studiów zafascynowana mikroświatem skóry i uszu. W Animal Care Center zajmuje się problemami dermatologicznymi (choroby skóry, pazurów), otologicznymi (choroby uszu) i endokrynologicznymi (choroby tarczycy, nadnerczy itp.) psów i kotów. Od ręki wykonuje i ocenia biopsje zmian skórnych (guzów, guzków), w tym zmian nowotworowych. Prowadzi projekt cytologiczny, wdrażający lekarzy w podstawy tego badania. Na co dzień pracuje jako wsparcie merytoryczne dla lekarzy weterynarii. Jest tłumaczem wielu artykułów weterynaryjnych i znanych podręczników, m.in. „Canine and Feline Skin Cytology” Albanese.
Uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach weterynaryjnych z wieloma zagranicznymi i polskimi prelegentami (m.in. Sue Paterson, Maxey Wellman, Douglas DeBoer, Stephen White, Jan Deqlercq, James Noxon, Francesco Albanese, Francesco Carrani). Prywatnie opiekunka suczki Frytki, fanka poprawnej polszczyzny, RPG i muzyki rockowej.
lek. wet. Anna Klimczak, nefrologia, urologia, endokrynologia
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Ostatni rok studiów spędziła na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, a następnie odbyła półroczny staż w Lubelskim Centrum Małych Zwierząt. Asystowała tam m. in. przy zabiegach dializy otrzewnowej i hemodializy oraz ukończyła szkolenie z weterynaryjnej
medycyny regeneracyjnej. Od 2014 roku konsultuje pacjentów nefrologicznych, urologicznych i endokrynologicznych z całego kraju oraz przeprowadza zabiegi hemodializy. Przygotowuje swoich pacjentów do niezbędnych zabiegów chirurgicznych i stomatologicznych. Jej specjalnością są stany nagłe oraz intensywna terapia z zakresu nefrologii, urologii i endokrynologii. Dodatkowo interesuje się hirudoterapią i stara się wykorzystywać terapię pijawkami lekarskimi w medycynie weterynaryjnej.
dr n.wet. Diana Stęgierska, specjalista chorób psów i kotów, neurolog weterynaryjny
Ukończyła z wyróżnieniem studia weterynaryjne na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W pracy klinicznej, nieprzerwanie od kilku lat, skupia się na diagnozowaniu i leczeniu chorób neurologicznych wśród psów kotów. Szczególnie interesują ją choroby układu nerwowego o charakterze immunologicznym i nowotworowym, choroby rdzenia oraz padaczka psów i kotów. Konsultuje weterynaryjne i prowadzi pacjentów neurologicznych w lecznicach w Warszawie i Lublinie. Była pracownikiem naukowym na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UP w Lublinie.
W 2018 roku uzyskała tytuł doktora nauk weterynaryjnych, specjalność Immunologia. Ukończyła również specjalizację “Choroby Psów i Kotów”. Nieustająco pogłębia swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu neurologii weterynaryjnej, onkologii i chorób wewnętrznych psów i kotów. Od 2015 roku jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Neurologów Weterynaryjnych (European Society of Veterinary Neurology). Od 2017 roku jest również wykładowcą z zakresu neurologii w Weterynaryjnym Centrum Szkoleniowym Perfectvet i z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą z innymi lekarzami, zarażając ich swoją pasją.